ERJ-S02F2053X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-S02F2053X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S02F2053X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 205K OHM 1% 1/10W 0402
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S02F2053X
Tau Wae ERJ-S02F2053X Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 205K OHM 1% 1/10W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa ERJ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa ERJS02F2053X Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga ERJ-S02F2053X Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 205k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 205K OHM 1% 1/10W 0402 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film