ERJ-S02D1653X
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S02D1653X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 16
Ngā Rauemi: 1.ERJ-S02D1653X.pdf2.ERJ-S02D1653X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S02D1653X
Tau Wae ERJ-S02D1653X Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 1080065 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-S02D1653X.pdf2.ERJ-S02D1653X.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 165 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ERJS02D1653X
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 165 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film