ERJ-PB6D8451V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB6D8451V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-PB6D8451V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 8.45K OHM 0.5% 1/4W 0805
Ngā Rauemi: 1.ERJ-PB6D8451V.pdf2.ERJ-PB6D8451V.pdf3.ERJ-PB6D8451V.pdf4.ERJ-PB6D8451V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-PB6D8451V
Tau Wae ERJ-PB6D8451V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 8.45K OHM 0.5% 1/4W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 8.45 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ERJPB6D8451V
P21125TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8.45 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film