ERJ-PB6D1102V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-PB6D1102V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-PB6D1102V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 11K OHM 0.5% 1/4W 0805
Ngā Rauemi: 1.ERJ-PB6D1102V.pdf2.ERJ-PB6D1102V.pdf3.ERJ-PB6D1102V.pdf4.ERJ-PB6D1102V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-PB6D1102V
Tau Wae ERJ-PB6D1102V Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 11K OHM 0.5% 1/4W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ERJ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa ERJPB6D1102V
P21137TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga ERJ-PB6D1102V Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Whakaahua nui 11k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5%
Whakaahuatanga RES SMD 11K OHM 0.5% 1/4W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film