ERJ-PB3D1962V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB3D1962V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-PB3D1962V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 19.6K OHM 0.5% 1/5W 0603
Ngā Rauemi: 1.ERJ-PB3D1962V.pdf2.ERJ-PB3D1962V.pdf3.ERJ-PB3D1962V.pdf4.ERJ-PB3D1962V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-PB3D1962V
Tau Wae ERJ-PB3D1962V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 19.6K OHM 0.5% 1/5W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 19.6 kOhms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ERJPB3D1962V
P20428TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 19.6 kOhms ±0.5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film