ERJ-PA3F1871V
PanasonicPanasonic
ERJ-PA3F1871V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-PA3F1871V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.87K OHM 1% 1/4W 0603
Ngā Rauemi: 1.ERJ-PA3F1871V.pdf2.ERJ-PA3F1871V.pdf3.ERJ-PA3F1871V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-PA3F1871V
Tau Wae ERJ-PA3F1871V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 1.87K OHM 1% 1/4W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 1.87 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.87 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film