ERJ-PA2F2203X
PanasonicPanasonic
ERJ-PA2F2203X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-PA2F2203X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 220K OHM 1% 1/5W 0402
Ngā Rauemi: 1.ERJ-PA2F2203X.pdf2.ERJ-PA2F2203X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-PA2F2203X
Tau Wae ERJ-PA2F2203X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 220K OHM 1% 1/5W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2847572 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-PA2F2203X.pdf2.ERJ-PA2F2203X.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 220 kOhms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ERJPA2F2203X
P17238TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film