ERJ-PA2F1004X
PanasonicPanasonic
ERJ-PA2F1004X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-PA2F1004X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 1M OHM 1% 1/5W 0402
Ngā Rauemi: 1.ERJ-PA2F1004X.pdf2.ERJ-PA2F1004X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-PA2F1004X
Tau Wae ERJ-PA2F1004X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 1M OHM 1% 1/5W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2542495 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-PA2F1004X.pdf2.ERJ-PA2F1004X.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 1 MOhms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa P17242DKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film