ERJ-P6WF3402V
PanasonicPanasonic
ERJ-P6WF3402V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-P6WF3402V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 34K OHM 1% 1/2W 0805
Ngā Rauemi: 1.ERJ-P6WF3402V.pdf2.ERJ-P6WF3402V.pdf3.ERJ-P6WF3402V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-P6WF3402V
Tau Wae ERJ-P6WF3402V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 34K OHM 1% 1/2W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 34 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ERJP6WF3402V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 34 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film