ERJ-P03F1000V
PanasonicPanasonic
ERJ-P03F1000V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-P03F1000V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 1% 1/5W 0603
Ngā Rauemi: 1.ERJ-P03F1000V.pdf2.ERJ-P03F1000V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-P03F1000V
Tau Wae ERJ-P03F1000V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 1% 1/5W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1707873 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-P03F1000V.pdf2.ERJ-P03F1000V.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ERJP03F1000V
P16017TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film