ERJ-L14UJ27MU
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-L14UJ27MU
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.027 OHM 5% 1/3W 1210
Ngā Rauemi: 1.ERJ-L14UJ27MU.pdf2.ERJ-L14UJ27MU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-L14UJ27MU
Tau Wae ERJ-L14UJ27MU Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.027 OHM 5% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 945879 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-L14UJ27MU.pdf2.ERJ-L14UJ27MU.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 27 mOhms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa ERJL14UJ27MU
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 27 mOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film