ERJ-L14KF22MU
PanasonicPanasonic
ERJ-L14KF22MU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-L14KF22MU
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.022 OHM 1% 1/3W 1210
Ngā Rauemi: ERJ-L14KF22MU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-L14KF22MU
Tau Wae ERJ-L14KF22MU Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.022 OHM 1% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 706737 pcs Pepa Raraunga ERJ-L14KF22MU.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 22 mOhms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)