ERJ-L12UJ27MU
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-L12UJ27MU
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.027 OHM 5% 1/2W 1812
Ngā Rauemi: 1.ERJ-L12UJ27MU.pdf2.ERJ-L12UJ27MU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-L12UJ27MU
Tau Wae ERJ-L12UJ27MU Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.027 OHM 5% 1/2W 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 276228 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-L12UJ27MU.pdf2.ERJ-L12UJ27MU.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 27 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa ERJL12UJ27MU
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 27 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film