ERJ-L12KF22MU
PanasonicPanasonic
ERJ-L12KF22MU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-L12KF22MU
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.022 OHM 1% 1/2W 1812
Ngā Rauemi: ERJ-L12KF22MU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-L12KF22MU
Tau Wae ERJ-L12KF22MU Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.022 OHM 1% 1/2W 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 249714 pcs Pepa Raraunga ERJ-L12KF22MU.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 22 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)