ERJ-B3BFR62V
PanasonicPanasonic
ERJ-B3BFR62V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-B3BFR62V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.62 OHM 1/2W 0805 WIDE
Ngā Rauemi: ERJ-B3BFR62V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-B3BFR62V
Tau Wae ERJ-B3BFR62V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.62 OHM 1/2W 0805 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 454271 pcs Pepa Raraunga ERJ-B3BFR62V.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0508 Rahi / Rahi 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 620 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Ētahi Ingoa ERJB3BFR62V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 620 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film