ERJ-B2CJR15V
PanasonicPanasonic
ERJ-B2CJR15V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-B2CJR15V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.15 OHM 1W 1206 WIDE
Ngā Rauemi: ERJ-B2CJR15V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-B2CJR15V
Tau Wae ERJ-B2CJR15V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.15 OHM 1W 1206 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 694651 pcs Pepa Raraunga ERJ-B2CJR15V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema 0/ +200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0612 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 150 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Ētahi Ingoa ERJB2CJR15V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film