ERJ-B1CJR024U
PanasonicPanasonic
ERJ-B1CJR024U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-B1CJR024U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.024 OHM 2W 2010 WIDE
Ngā Rauemi: ERJ-B1CJR024U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-B1CJR024U
Tau Wae ERJ-B1CJR024U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.024 OHM 2W 2010 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 229475 pcs Pepa Raraunga ERJ-B1CJR024U.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1020 Rahi / Rahi 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 24 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Ētahi Ingoa ERJB1CJR024U
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 24 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film