ERJ-A1CJR012U
PanasonicPanasonic
ERJ-A1CJR012U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-A1CJR012U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.012 OHM 1.33W 2512 WIDE
Ngā Rauemi: ERJ-A1CJR012U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-A1CJR012U
Tau Wae ERJ-A1CJR012U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.012 OHM 1.33W 2512 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137728 pcs Pepa Raraunga ERJ-A1CJR012U.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 12 mOhms
Mana (Watts) 1.33W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Convex Ētahi Ingoa ERJA1CJR012U
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 12 mOhms ±5% 1.33W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Convex Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film