ERJ-8ENF4533V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF4533V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-8ENF4533V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 453K OHM 1% 1/4W 1206
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-8ENF4533V
Tau Wae ERJ-8ENF4533V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 453K OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 453 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)