ERJ-8ENF4323V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF4323V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-8ENF4323V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 432K OHM 1% 1/4W 1206
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-8ENF4323V
Tau Wae ERJ-8ENF4323V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 432K OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 432 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)