ERJ-8ENF2154V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF2154V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-8ENF2154V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.15M OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.ERJ-8ENF2154V.pdf2.ERJ-8ENF2154V.pdf3.ERJ-8ENF2154V.pdf4.ERJ-8ENF2154V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-8ENF2154V
Tau Wae ERJ-8ENF2154V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 2.15M OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 2.15 MOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ERJ8ENF2154V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.15 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film