ERJ-8CWJR015V
PanasonicPanasonic
ERJ-8CWJR015V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-8CWJR015V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.015 OHM 5% 1W 1206
Ngā Rauemi: 1.ERJ-8CWJR015V.pdf2.ERJ-8CWJR015V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-8CWJR015V
Tau Wae ERJ-8CWJR015V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.015 OHM 5% 1W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 740604 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-8CWJR015V.pdf2.ERJ-8CWJR015V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 15 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ERJ8CWJR015V
P0.015BWTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film