ERJ-8CWFR030V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-8CWFR030V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-8CWFR030V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.03 OHM 1% 1W 1206
Ngā Rauemi: 1.ERJ-8CWFR030V.pdf2.ERJ-8CWFR030V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-8CWFR030V
Tau Wae ERJ-8CWFR030V Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 0.03 OHM 1% 1W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 623919 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-8CWFR030V.pdf2.ERJ-8CWFR030V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±75ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ERJ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa ERJ8CWFR030V
P0.03BVTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga ERJ-8CWFR030V Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense FIFO 2
Whakaahua nui 0.03 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 0.03 OHM 1% 1W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film