ERJ-8BWFR024V
PanasonicPanasonic
ERJ-8BWFR024V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-8BWFR024V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.024 OHM 1% 1W 1206
Ngā Rauemi: ERJ-8BWFR024V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-8BWFR024V
Tau Wae ERJ-8BWFR024V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.024 OHM 1% 1W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 255787 pcs Pepa Raraunga ERJ-8BWFR024V.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 24 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ERJ8BWFR024V
P.024AUTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 24 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film