ERJ-6RED5103V
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-6RED5103V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 510K OHM 0.5% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: 1.ERJ-6RED5103V.pdf2.ERJ-6RED5103V.pdf3.ERJ-6RED5103V.pdf4.ERJ-6RED5103V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-6RED5103V
Tau Wae ERJ-6RED5103V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 510K OHM 0.5% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 510 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ERJ6RED5103V
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 510 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film