ERJ-6ENF95R3V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF95R3V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-6ENF95R3V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 95.3 OHM 1% 1/8W 0805
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-6ENF95R3V
Tau Wae ERJ-6ENF95R3V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 95.3 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 95.3 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ERJ-6ENF95R3
ERJ6ENF95R3
P95.3CBK
P95.3CCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 95.3 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film