ERJ-6ENF4753V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF4753V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-6ENF4753V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 475K OHM 1% 1/8W 0805
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-6ENF4753V
Tau Wae ERJ-6ENF4753V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 475K OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 475 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)