ERJ-6ENF2152V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF2152V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-6ENF2152V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 21.5K OHM 1% 1/8W 0805
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-6ENF2152V
Tau Wae ERJ-6ENF2152V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 21.5K OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 21.5 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa P21.5KCDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 21.5 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film