ERJ-6ENF1623V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF1623V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-6ENF1623V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 162K OHM 1% 1/8W 0805
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-6ENF1623V
Tau Wae ERJ-6ENF1623V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 162K OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 162 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)