ERJ-6CWFR013V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-6CWFR013V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-6CWFR013V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.013 OHM 1% 1/2W 0805
Ngā Rauemi: ERJ-6CWFR013V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-6CWFR013V
Tau Wae ERJ-6CWFR013V Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 0.013 OHM 1% 1/2W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 692124 pcs Pepa Raraunga ERJ-6CWFR013V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±75ppm/°C
Rahi / Rahi 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm) Raupapa ERJ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa ERJ6CWFR013V
P19199TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga ERJ-6CWFR013V Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense FIFO 2
Whakaahua nui 0.013 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 0.013 OHM 1% 1/2W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film