ERJ-6BWJR024V
PanasonicPanasonic
ERJ-6BWJR024V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-6BWJR024V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.024 OHM 5% 1/2W 0805
Ngā Rauemi: ERJ-6BWJR024V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-6BWJR024V
Tau Wae ERJ-6BWJR024V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.024 OHM 5% 1/2W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 358546 pcs Pepa Raraunga ERJ-6BWJR024V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 24 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa P.024ARDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 24 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film