ERJ-6BQJ3R3V
PanasonicPanasonic
ERJ-6BQJ3R3V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-6BQJ3R3V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.3 OHM 5% 1/3W 0805
Ngā Rauemi: ERJ-6BQJ3R3V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-6BQJ3R3V
Tau Wae ERJ-6BQJ3R3V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 3.3 OHM 5% 1/3W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1124963 pcs Pepa Raraunga ERJ-6BQJ3R3V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 3.3 Ohms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ERJ6BQJ3R3V
P17539TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film