ERJ-3RQJ8R2V
PanasonicPanasonic
ERJ-3RQJ8R2V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-3RQJ8R2V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 8.2 OHM 5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.ERJ-3RQJ8R2V.pdf2.ERJ-3RQJ8R2V.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-3RQJ8R2V
Tau Wae ERJ-3RQJ8R2V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 8.2 OHM 5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
He Rahinga Kei te wātea 2691409 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-3RQJ8R2V.pdf2.ERJ-3RQJ8R2V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 8.2 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa P8.2AHCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film