ERJ-3RQJ1R3V
PanasonicPanasonic
ERJ-3RQJ1R3V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-3RQJ1R3V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.3 OHM 5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.ERJ-3RQJ1R3V.pdf2.ERJ-3RQJ1R3V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-3RQJ1R3V
Tau Wae ERJ-3RQJ1R3V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 1.3 OHM 5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3743335 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-3RQJ1R3V.pdf2.ERJ-3RQJ1R3V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 1.3 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ERJ3RQJ1R3V
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.3 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film