ERJ-3RED5763V
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-3RED5763V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 576K OHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.ERJ-3RED5763V.pdf2.ERJ-3RED5763V.pdf3.ERJ-3RED5763V.pdf4.ERJ-3RED5763V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-3RED5763V
Tau Wae ERJ-3RED5763V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 576K OHM 0.5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 576 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ERJ3RED5763V
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 576 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film