ERJ-3EKF2201V
PanasonicPanasonic
ERJ-3EKF2201V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-3EKF2201V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.ERJ-3EKF2201V.pdf2.ERJ-3EKF2201V.pdf3.ERJ-3EKF2201V.pdf4.ERJ-3EKF2201V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-3EKF2201V
Tau Wae ERJ-3EKF2201V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)