ERJ-3BWFR033V
PanasonicPanasonic
ERJ-3BWFR033V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-3BWFR033V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.033 OHM 1% 1/3W 0603
Ngā Rauemi: ERJ-3BWFR033V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-3BWFR033V
Tau Wae ERJ-3BWFR033V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.033 OHM 1% 1/3W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1006976 pcs Pepa Raraunga ERJ-3BWFR033V.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 33 mOhms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa P17467CT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film