ERJ-2RKF5602X
PanasonicPanasonic
ERJ-2RKF5602X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-2RKF5602X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 56K OHM 1% 1/10W 0402
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-2RKF5602X
Tau Wae ERJ-2RKF5602X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 56K OHM 1% 1/10W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 56 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)