ERJ-2RKF4702X
PanasonicPanasonic
ERJ-2RKF4702X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-2RKF4702X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 47K OHM 1% 1/10W 0402
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-2RKF4702X
Tau Wae ERJ-2RKF4702X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 47K OHM 1% 1/10W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 47 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Cut Tape (CT)