ERJ-2RKF36R0X
PanasonicPanasonic
ERJ-2RKF36R0X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-2RKF36R0X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 36 OHM 1% 1/10W 0402
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-2RKF36R0X
Tau Wae ERJ-2RKF36R0X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 36 OHM 1% 1/10W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 36 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ERJ2RKF36R0X
P36.0LTR
P36LTR
P36LTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 36 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film