ERJ-2RHD1072X
PanasonicPanasonic
ERJ-2RHD1072X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-2RHD1072X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 10.7K OHM 0.5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.ERJ-2RHD1072X.pdf2.ERJ-2RHD1072X.pdf3.ERJ-2RHD1072X.pdf4.ERJ-2RHD1072X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-2RHD1072X
Tau Wae ERJ-2RHD1072X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 10.7K OHM 0.5% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 10.7 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ERJ2RHD1072X
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10.7 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film