ERJ-2LWFR010X
PanasonicPanasonic
ERJ-2LWFR010X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-2LWFR010X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 1% 1/5W 0402
Ngā Rauemi: ERJ-2LWFR010X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-2LWFR010X
Tau Wae ERJ-2LWFR010X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 1% 1/5W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1291310 pcs Pepa Raraunga ERJ-2LWFR010X.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ERJ2LWFR010X
P19181TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film