ERJ-2GEJ201X
PanasonicPanasonic
ERJ-2GEJ201X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-2GEJ201X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 200 OHM 5% 1/10W 0402
Ngā Rauemi: 1.ERJ-2GEJ201X.pdf2.ERJ-2GEJ201X.pdf3.ERJ-2GEJ201X.pdf4.ERJ-2GEJ201X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-2GEJ201X
Tau Wae ERJ-2GEJ201X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 200 OHM 5% 1/10W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 200 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ERJ2GEJ201X
P200JTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film