ERJ-2BSFR12X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BSFR12X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-2BSFR12X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.12 OHM 1% 1/6W 0402
Ngā Rauemi: ERJ-2BSFR12X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-2BSFR12X
Tau Wae ERJ-2BSFR12X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.12 OHM 1% 1/6W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1235293 pcs Pepa Raraunga ERJ-2BSFR12X.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 120 mOhms
Mana (Watts) 0.167W, 1/6W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa P.12AKDKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 43 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 120 mOhms ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film