ERJ-1TYJ2R7U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TYJ2R7U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-1TYJ2R7U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.7 OHM 5% 1W 2512
Ngā Rauemi: 1.ERJ-1TYJ2R7U.pdf2.ERJ-1TYJ2R7U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-1TYJ2R7U
Tau Wae ERJ-1TYJ2R7U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 2.7 OHM 5% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1130218 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-1TYJ2R7U.pdf2.ERJ-1TYJ2R7U.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -100/ +600ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 2.7 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa ERJ1TYJ2R7U
PT2.7XTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film