ERJ-1TYJ185U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TYJ185U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-1TYJ185U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.8M OHM 5% 1W 2512
Ngā Rauemi: ERJ-1TYJ185U.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-1TYJ185U
Tau Wae ERJ-1TYJ185U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 1.8M OHM 5% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 475694 pcs Pepa Raraunga ERJ-1TYJ185U.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -400/ +150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 1.8 MOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa PT1.8MXCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film