ERJ-1TNF3602U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF3602U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-1TNF3602U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 36K OHM 1% 1W 2512
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-1TNF3602U
Tau Wae ERJ-1TNF3602U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 36K OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 36 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa PT36.0KAFDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 36 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film