ERJ-1TNF1102U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF1102U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-1TNF1102U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 11K OHM 1% 1W 2512
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-1TNF1102U
Tau Wae ERJ-1TNF1102U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 11K OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 11 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)