ERJ-1GNJ110C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1GNJ110C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-1GNJ110C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 11 OHM 5% 1/20W 0201
Te Aatau1 (I nga Utu US)
65535 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-1GNJ110C
Tau Wae ERJ-1GNJ110C Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 11 OHM 5% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.05W, 1/20W
Tuhinga o mua - Breakdown 0201 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa ERJ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa ERJ1GNJ110C Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga ERJ-1GNJ110C Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 11 Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 11 OHM 5% 1/20W 0201 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film