ERJ-1GEF9101C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF9101C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-1GEF9101C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 9.1K OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: ERJ-1GEF9101C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-1GEF9101C
Tau Wae ERJ-1GEF9101C Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 9.1K OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4886 pcs Pepa Raraunga ERJ-1GEF9101C.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 9.1 kOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)